Busy z województwa pomorskiego do Niemiec, Belgii i Holandii

Kiedy planujesz podróż – bez względu na to, czy odbywasz ją w celach zarobkowych, odwiedzasz rodzinę czy po prostu podróżujesz dla rozrywki – na pewno bierzesz pod uwagę bardzo wiele czynników, od najważniejszych aż po te najdrobniejsze. Jednym z najistotniejszych spośród nich jest zawsze wybór odpowiedniego przewoźnika: kogoś pewnego, komu będzie można zaufać. Zapewniamy Cię: Plast Bus jest właśnie taką firmą, jakiej szukasz!

Plast Bus to firma przewozowa z dużym doświadczeniem, od lat oferująca komfortowe przejazdy międzynarodowe do Belgii, Niemiec i Holandii. Pasażerom decydującym się skorzystać z naszych usług oferujemy flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów: każdy wyposażony jest w klimatyzację i odtwarzacz DVD, co z pewnością znacznie uprzyjemni nawet najdłuższą podróż. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych kierowców mogących poszczycić się długim stażem w przewozach międzynarodowych. Z nami zawsze pewnie i bezpiecznie dotrzesz do celu, ponieważ Twój cel jest naszym celem!

Jeśli właśnie tworzysz plan podróży i potrzebne są Ci busy do Holandii wyruszające z terenu województwa pomorskiego – nie wahaj się, skontaktuj się z nami! Oferujemy możliwość wypożyczenia busa wraz z kierowcą (zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz różnego rodzaju instytucjom), a także przewozy typu door to door, czyli odbiór i przewóz osób z określonego miejsca pod wskazany adres. Oferujemy także możliwość przewozu paczek.


Kontakt:

plastbus@wp.pl

Cezary +48 533 861 027

             +48 516 836 128

kontakt2